jmsSTUDIO – ARCHITEKCI

to autorska pracownia projektowania wnętrz i projektowania architektonicznego która działa nieprzerwanie od 2004 roku.

Od czasu powstania pracownia  wykonuje niepowtarzalne indywidualne projekty wnętrz obiektów mieszkalnych i usługowych.

Oprócz naszego zespołu składającego się z architektów wnętrz i architektów urbanistów jmsSTUDIO równolegle współpracuje z 8 inżynieryjnymi pracowniami branżowymi , wieloma dostawcami oraz firmami wykonawczymi i szeroką grupą specjalistów oraz rzeczoznawców.

Duże doświadczenie projektowe, połączone z  dynamiczny zgranym zespołem wysokich kwalifikacjach gwarantuje doskonałe efekty prac projektowych i zadowolenie naszych Klientów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy podjęć się realizacji dowolnego zadania projektowego i szybko oraz  sprawnie przeprowadzić jego realizacje i cały proces inwestycyjny. Wszystkie projekty które wykonujemy są projektami indywidualnymi. Wykonujemy projekty dla obiektów komercyjnych, restauracji, projekty budowlane i wnętrz hoteli oraz projekty wnętrz budynków usługowych i komercyjnych,

Każdy nowoczesny projekt wnętrz czy projekt wnętrz w dowolnym stylu preferowanym przez Klienta, opracowujemy tak by był dopasowany do jego potrzeb. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio gdzie publikujemy projekty i zdjęcia z realizacji oraz spotkania z nami w naszej nowej filii w Nowym Sączu przy u. Magazynowej 7  – w salonie mebli indywidualnych Inter-Styl , lub w naszej głównej siedzibie w Krakowie przy ul. Morawskiego 5 lok. 513.

Polecamy również nasze usługi w zakresie realizacji wnętrz pod klucz, po szczegóły zapraszam na stronę internetową: www.pod-klucz.com